Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności
Zamknij
Facebook
Google Plus
Youtube
RSS
łatwe

W WYZWANIU BIERZE UDZIAŁ 23 OSÓB

Rozpocznij Wyzwanie

Podziel się ze znajomymi i zaproś ich do wspólnej zabawy:

WAŻNA MISJA ZDROWA EMISJA
Wyzwania
Sprawdź, czy masz ekologiczny dom

Dom bez niskiej emisji

Sprawdź, czy masz ekologiczny dom

Sprawdź, czy masz ekologiczny dom

Dowiedz się jak ocieplony jest Twój dom i skąd pochodzi energia, z której korzystasz – to nasze kolejne wyzwanie, które przed Wami stawiamy!

Ekologiczny dom to hasło coraz bardziej na czasie. Domy energooszczędne, pasywne, a nawet plus energetyczne są coraz bardziej popularne na całym świecie, również w Polsce. Na szczęście nie trzeba budować domu od nowa, by mieszkać w miejscu przyjaznym środowisku.

Ekologiczny dom to także dom ogrzewany w sposób nie powodujący niskiej emisji, dobrze ocieplony, nie tracący ciepła i wyposażony w sprzęty o wysokiej klasie energetycznej. Koniecznie sprawdźcie, czy zrobiliście już wszystko, by powiedzieć, że Wasz dom do ekologiczny dom!

Ekologiczny dom – dowiedz się więcej na ten temat z naszych artykułów:

Ogrzewanie – jakie wybrać, by było zdrowo i ekologicznie?

Eko-zwyczaje sposobem na oszczędzanie energii

Jak budować ekodomy

Własny energooszczędny dom

fot. freeimages.com

Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Moda na zdrowie. Poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
logo

Projekt Ważna Misja zdrowa Emisja jest dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.