Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności
Zamknij
Facebook
Google Plus
Youtube
RSS
łatwe

W WYZWANIU BIERZE UDZIAŁ 6 OSÓB

Rozpocznij Wyzwanie

Podziel się ze znajomymi i zaproś ich do wspólnej zabawy:

WAŻNA MISJA ZDROWA EMISJA
Wyzwania
Niska emisja jest groźna – zrezygnuj ze spalania śmieci

Niska emisja jest groźna – zrezygnuj ze spalania śmieci

Niska emisja jest groźna - zrezygnuj ze spalania śmieci

Palenie śmieci to tani sposób na ciepło jednoczesną ich utylizację? Zdecydowanie nie. Palenie śmieci to niska emisja – poważne zagrożenie dla zdrowia Twojego i Twoich najbliższych

Jeśli palisz śmieci, zastanów się, czy korzyści, jakie dzięki temu osiągasz, są ważniejsze niż zdrowie. Palenie śmieci powoduje niską emisję, która przyczynia się do podrażnień naskórka, oczu, problemów z układem oddechowym i wielu innych problemów. Warto pamiętać również o tym, że palenie śmieci jest nielegalne i karalne.

Podejmij wyzwanie i zrezygnuj z palenia śmieci, edukuj innych, reaguj, gdy ktoś swoim działaniem przyczynia się powstania zjawiska, jakim jest niska emisja.

Przymykanie oka na błędy innych w tym wypadku niestety się nie sprawdza, choć nie zawsze łatwo zwrócić komuś uwagę. Stawką jest zdrowie nasze i bliskich – paląc śmieci lub nie reagując, gdy ktoś inny to robi, zamykamy oczy na poważne zagrożenie dla zdrowia.

Niska emisja – dowiedz się więcej:

Niska emisja, wysoki poziom zagrożenia

Niska emisja i smog, czyli gdzie lepiej nie oddychaj pełną piersią

Sądowa walka z niską emisją

 

Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Moda na zdrowie. Poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
logo

 

 

fot. freeimages.com

Projekt Ważna Misja zdrowa Emisja jest dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.