Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności
Zamknij
Facebook
Google Plus
Youtube
RSS
średnie

W WYZWANIU BIERZE UDZIAŁ 6 OSÓB

Rozpocznij Wyzwanie

Podziel się ze znajomymi i zaproś ich do wspólnej zabawy:

WAŻNA MISJA ZDROWA EMISJA
Wyzwania
Jeden dzień bez prądu

Jeden dzień bez prądu

Jeden dzień bez prądu

Jak wielu wyrzeczeń trzeba, żeby zmniejszyć zużycie prądu? Właściwie niewiele – wystarczy wprowadzić kilka ekologicznych nawyków i zainwestować w dobre świetlówki i energooszczędny sprzęt AGD. A gdyby tak całkowicie zrezygnować z energii elektrycznej?

Hmm… Nie będzie to już takie przyjemne, przynajmniej na dłuższą metę oznacza to rezygnację z wielu praktycznych i przyjemnych rzeczy. Bez obaw, nie namawiamy co całkowitej abstynencji energetycznej, ale od czasu do czasu warto zrobić sobie mały switch off, spędzając czas z bliskimi na rozmowie, czytając dawno odłożoną książkę i idąc na spacer. Prąd jest niezbędny, ale podejmij nasze wyzwanie. Spróbuj spędzić jeden dzień bez prądu – z korzyścią dla siebie i środowiska!

 

Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Moda na zdrowie. Poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
logo

Projekt Ważna Misja zdrowa Emisja jest dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.