Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności
Zamknij
Facebook
Google Plus
Youtube
RSS
WAŻNA MISJA ZDROWA EMISJA
Aktualności
Wystawa Polska wolna od tytoniu

Wystawa Polska wolna od tytoniu

Wystawa Polska wolna od tytoniu

18 maja br. w Ministerstwie Zdrowia odbyła się konferencji z okazji XX -lecia ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu „POLSKA WOLNA OD TYTONIU”.

W kuluarach konferencji można obejrzeć wystawę pamiątek, plakatów, zdjęć i innych materiałów dokumentujących ponad 20 lat działań antynikotynowych, podejmowanych przez fundację profesora Witolda Zatońskiego „Promocja zdrowia” oraz inne wybitne osobistości życia publicznego, wspierających działania ograniczające palenie. Organizatorem wystawy jest miesięcznik „Moda na Zdrowie”. Wśród eksponatów znajdą się między innymi słynny plakat Andrzeja Pągowskiego ”Palenie jest do dupy”, który wywołał swego czasu wielkie zamieszanie publiczne, rysunki Andrzeja Mleczki, dokumentacja akcji „Rzuć palenie razem z nami”, zdjęcia z wizyt laureatów akcji u Papieża Jana Pawła II, korespondencja senatora Edwarda Kennedyego z organizatorami akcji oraz wiele innych wyjątkowych materiałów.

wystawa-polskawolna5-min wystawa-polskawolna1-min wystawa-polskawolna2-min wystawa-polskawolna3-min wystawa-polskawolna4-min

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekt Ważna Misja zdrowa Emisja jest dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.