Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności
Zamknij
Facebook
Google Plus
Youtube
RSS
WAŻNA MISJA ZDROWA EMISJA
Aktualności
Ważna Misja Zdrowa Emisja w Pytaniu na śniadanie

Eksperci o niskiej emisji

Ważna Misja Zdrowa Emisja w Pytaniu na śniadanie

Ważna Misja Zdrowa Emisja w Pytaniu na śniadanie

W najbliższy czwartek, 25.06.2015 r., będziemy opowiadać o niskiej emisji na antenie TVP2, w porannym programie „Pytanie na śniadanie”. Oglądajcie nas koniecznie!

Gośćmi „Pytania na śniadanie” będą: Dorota Zawadzka  – Stępniak – Zastępca Prezesa Zarządu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Adam Górczyński – redaktor naczelny miesięcznika „Moda na Zdrowie”. Opowiedzą oni, w jaki sposób możemy sprawdzić, ile każdy z nas wydycha do powietrza dwutlenku węgla, jak zmierzyć swój „ślad węglowy”, jakie działania podjąć, aby powietrze w Polsce stało się czystsze oraz jak wziąć udział w konkursie „Emitenci pozytywnej energii”.

Na profilu Ważna Misja Zdrowa Emisja w serwisie You Tube możecie obejrzeć naszą poprzednią wizytę w „Pytaniu na śniadanie” oraz posłuchać bardzo ciekawych wypowiedzi ekspertów na temat niskiej emisji. Polecamy -> WAŻNA MISJA ZDROWA EMISJA W PYTANIU NA ŚNIADANIE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane artykuły

Przechwytywanie

Jak dbać o czyste powietrze, czyli emitenci pozytywnej energii w Pytaniu na śniadanie

2 lipca 2015 21:17

Jak dbać o środowisko i o powietrze, którym oddychamy? Odpowiedzi na to pytanie szukają Dorota Zawadzka-Stępniak, zastępca prezesa Zarządu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, oraz Adam Górczyński, redaktor naczelny miesięcznika „Mody na Zdrowie” – goście Pytania na śniadanie.
add9ce930dc21c5f0f16ad125ffc81b7

W Pytaniu na Śniadanie znów o niskiej emisji!

23 października 2015 12:53

Już w najbliższy czwartek po raz kolejny Partnerzy naszego projektu Ważna Misja Zdrowa Emisja będą poruszać temat niskiej emisji w dwójkowym Pytaniu na Śniadanie.

Projekt Ważna Misja zdrowa Emisja jest dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.