Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności
Zamknij
Facebook
Google Plus
Youtube
RSS
WAŻNA MISJA ZDROWA EMISJA
Aktualności
W Pytaniu na Śniadanie znów o niskiej emisji!

W Pytaniu na Śniadanie znów o niskiej emisji!

W Pytaniu na Śniadanie znów o niskiej emisji!

Już w najbliższy czwartek po raz kolejny Partnerzy naszego projektu Ważna Misja Zdrowa Emisja będą poruszać temat niskiej emisji w dwójkowym Pytaniu na Śniadanie.

Zaproszeni przez nas goście – Dorota Zawadzka-Stępniak, zastępczyni Prezes Zarządu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Adam Górczyński, redaktor naczelny miesięcznika „Moda na Zdrowie” – będą podpowiadać, w jaki sposób małymi nakładami i zmianą sposobu stylu życia możemy chronić środowisko wokół nas i przeciwdziałać niskiej emisji.

Program zostanie wyemitowany w TVP2 29 października – zapraszamy do oglądania!

To już kolejny raz, gdy Pytanie na Śniadanie zajmuje się tematem niskiej emisji:

 

Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Moda na zdrowie. Poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
logo

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane artykuły

Ważna misja zdrowa emisja w Pytaniu na Śniadanie

Podsumowanie projektu Ważna Misja Zdrowa Emisja

22 grudnia 2015 17:28

Do ilu osób dotarliśmy z informacja o niskiej emisji? Jak zmienia się nasza świadomość ekologiczna? W studiu „Pytania na Śniadanie” podsumowaliśmy nasz projekt edukacyjny „Ważna misja zdrowa emisja”. Zapraszamy do obejrzenia. Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Moda na zdrowie. Poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska
Ważna misja zdrowa emisja

Ważna Misja Zdrowa Emisja w Pytaniu na śniadanie

23 czerwca 2015 23:46

W najbliższy czwartek, 25.06.2015 r., będziemy opowiadać o niskiej emisji na antenie TVP2, w porannym programie „Pytanie na śniadanie”. Oglądajcie nas koniecznie!

Projekt Ważna Misja zdrowa Emisja jest dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.