Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności
Zamknij
Facebook
Google Plus
Youtube
RSS
WAŻNA MISJA ZDROWA EMISJA
Aktualności
Pytanie na śniadanie: jak przeciwdziałać niskiej emisji?

Eksperci o niskiej emisji

Pytanie na śniadanie: jak przeciwdziałać niskiej emisji?

Pytanie na śniadanie: jak przeciwdziałać niskiej emisji?

O tym, jak przeciwdziałać niskiej emisji i dlaczego warto to robić, mówili w programie Pytanie na śniadanie eksperci, zaproszeni przez magazyn „Moda na Zdrowie”.

Nie każdy wie, jak niebezpieczne są zanieczyszczenia powietrza i jak przeciwdziałać niskiej emisji. Stan wiedzy społeczeństwa na ten temat nie jest duży, dlatego konieczna jest ciągła edukacja i informowania o zagrożeniach związanych z tym, jaki wpływ na nasze zdrowie mają zanieczyszczenia powietrza i jak przeciwdziałać niskiej emisji.

Dlatego w ramach projektu Ważna Misja Zdrowa Emisja magazyn „Moda na Zdrowie”, chcąc dotrzeć do jak największego grona odbiorców, zaprosił do programu Pytanie na śniadanie ekspertów, którzy opowiedzieli widzom, jak przeciwdziałać niskiej emisji.

Warto pamiętać, że każdy z nas może w prosty sposób przeciwdziałać niskiej emisji. Na początek warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań dotyczących naszego domu i codziennych nawyków. A potem… wystarczy na co dzień pamiętać o tym, że nasze działania mają niemały wpływ na środowisko, a w efekcie – na nasze zdrowie.

Wśród zaproszonych do studia gości znaleźli się m.in.: Andrzej Kassenberg z Instytutu na rzecz Ekorozwoju, Jacek Gdański z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Łukasz Adamkiewicz, doradca HEAL Polska. Opowiadają oni, jak przeciwdziałać niskiej emisji i żyć w sposób przyjazny dla środowiska.

Emisja odcinka miała miejsce 11 czerwca na antenie TVP 2. Fragment programu, w którym wystąpili zaproszeni przez nas eksperci, można obejrzeć poniżej:

 

Pytanie na śniadanie, TVP 2, 11 czerwca 2015 r.

źródło: Ważna Misja Zdrowa Emisja / YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane artykuły

Ważna misja zdrowa emisja

Ważna Misja Zdrowa Emisja w Pytaniu na śniadanie

23 czerwca 2015 23:46

W najbliższy czwartek, 25.06.2015 r., będziemy opowiadać o niskiej emisji na antenie TVP2, w porannym programie „Pytanie na śniadanie”. Oglądajcie nas koniecznie!
Przechwytywanie

Jak przeciwdziałać niskiej emisji – Pytanie na śniadanie

4 listopada 2015 09:56

Pod koniec października nasi goście po raz kolejny wzięli udział w dwójkowym porannym programie Pytanie na śniadanie, w którym opowiadali, jak przeciwdziałać niskiej emisji.

Projekt Ważna Misja zdrowa Emisja jest dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.