Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności
Zamknij
Facebook
Google Plus
Youtube
RSS
WAŻNA MISJA ZDROWA EMISJA
Aktualności
Przeciwdziałanie niskiej emisji w kadrze – weź udział w konkursie

Przeciwdziałanie niskiej emisji - konkurs fotograficzny

Przeciwdziałanie niskiej emisji w kadrze – weź udział w konkursie

Przeciwdziałanie niskiej emisji w kadrze – weź udział w konkursie

Czyste powietrze to bezcenny dar dla naszego zdrowia. Niestety w dzisiejszych czasach powietrze, którym oddychamy, coraz częściej nam szkodzi. Niska emisja otacza nas w miastach i na wsi – często dzieje się tak z powodu niskiej społecznej świadomości. Pokaż nam, że przeciwdziałanie niskiej emisji jest Ci bliskie!

Projekt Ważna Misja Zdrowa Emisja ma na celu edukowanie i informowania o zagrożeniach płynących z niskiej emisji. Pokazujemy, czym grozi oddychanie zanieczyszczonym powietrzem, i podpowiadamy, jak temu przeciwdziałać. Udowadniamy, że przeciwdziałanie niskiej emisji nie jest trudne!

Jeśli dbasz o środowisko i zależy Ci na zdrowiu swoim i bliskich, konkurs „Emitenci pozytywnej energii”  jest dla Ciebie. Czekamy na zdjęcia pokazujące przeciwdziałanie niskiej emisji. Jesteśmy otwarci na kreatywne i niekoniecznie oczywiste pomysły. Do konkursu zakwalifikują się wszystkie zdjęcia dokumentujące wszelkie działania mające na celu troskę o czyste powietrze i zapobieganie niskiej emisji. Pokaż, jak redukcja zanieczyszczenia powietrza pozytywnie wpłynęła na Twoje najbliższe otoczenie. Przeciwdziałanie niskiej emisji to temat na zdjęcie nieoczywisty, ale dzięki temu dający wielkie pole do popisu! Każdy Uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie pięć zdjęć.

Dodaj swoje zdjęcie do działu Fotoblogi. Na najciekawsze zdjęcia czekają nagrody: trójkołowe rowery typu Trikke (model T78) i rowery ekologiczne.

 trikke-professionals-malaysia-clas-1212-07-Clas@7

3S5A4874

Na zdjęcia czekamy do 31 lipca 2015 roku. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Uwaga! Konkurs został przedłużony do 31 sierpnia

Regulamin konkursu „Emitenci pozytywnej energii”

 

fot. Mateo Saenz O’Mara/freeimages.com

 

Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Moda na zdrowie. Poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
logo

Komentarze

  • Aga -

    Fajny konkurs, już wyciągam aparat z szafy:)

  • Basia -

    Super konkurs . Już fotoblog dodałam ,:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane artykuły

122117878_80f48093fe_b

Przedłużamy konkurs „Emitenci pozytywnej energii”

31 lipca 2015 11:50

Do końca sierpnia przedłużamy nasz konkurs fotograficzny „Emitenci pozytywnej energii” – czekamy na Wasze zdjęcia!
the-photographer-1407000

Konkurs „Emitenci pozytywnej energii” dobiegł końca

1 września 2015 11:23

Z dniem 31 sierpnia zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do konkursu fotograficznego „Emitenci pozytywnej energii”. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie!

Projekt Ważna Misja zdrowa Emisja jest dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.