Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności
Zamknij
Facebook
Google Plus
Youtube
RSS

„Moda na Zdrowie” wraz z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zaprasza wszystkich czytelników do lektury cyklu artykułów ukazujących się w ramach projektu „Ważna misja – zdrowa emisja”. Dotyczyć one będą jakości powietrza, którym oddychamy oraz przeciwdziałania negatywnym skutkom emisji szkodliwych gazów i pyłów do atmosfery. W kolejnych odcinkach cyklu odpowiemy na pytanie, jak każdy z nas może sprawić, aby powietrze, którym oddychamy było czystsze i zdrowsze. Przyjrzymy się również ekologicznemu budownictwu, metodom przeciwdziałania niskiej emisji w innych krajach, energetyce odnawialnej, zdrowemu i przyjaznemu naturze stylowi życia oraz podpowiemy jak o niskiej emisji rozmawiać z dziećmi i uczyć je od małego dbać o środowisko naturalne. Niska emisja, czyli emisja pyłów i szkodliwych gazów pochodzących z domowych palenisk i pieców grzewczych oraz lokalnych kotłowni węglowych, w których spalanie odbywa się w nieefektywny sposób, to problem, który dotyczy każdego z nas. Warto wiedzieć więcej.

Projekt Ważna Misja zdrowa Emisja jest dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.