Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności
Zamknij
Facebook
Google Plus
Youtube
RSS
WAŻNA MISJA ZDROWA EMISJA
Aktualności
Konkurs „Emitenci pozytywnej energii” dobiegł końca

Konkurs „Emitenci pozytywnej energii” dobiegł końca

Konkurs „Emitenci pozytywnej energii” dobiegł końca

Z dniem 31 sierpnia zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do konkursu fotograficznego „Emitenci pozytywnej energii”. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie!

Teraz do pracy przystąpi jury konkursowe w, którego składzie zasiadają panowie: Andrzej Pągowski, Tadeusz Ross i Emil Kłosowski.

O wynikach konkursu „Emitenci pozytywnej energii”, którego celem było promowanie przeciwdziałania niskiej emisji, poinformujemy niebawem.

Przypominamy, że na zwycięzców czekają wyjątkowe nagrody: trójkołowe rowery typu Trikke, rowery górskie firmy Saveno oraz rowery Geobike Turing.

 fot. Gerla Brakkee/freeimages.com

Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Moda na zdrowie. Poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane artykuły

zoom-1240156

Znamy już Emitentów Pozytywnej Energii

7 września 2015 20:06

Jazda na rowerze, spacerowanie, korzystanie z odnawialnych źródeł energii, nadawanie drugiego życia rzeczom, segregacja odpadów, robienie domowych przetworów to najpopularniejsze sposoby, by ograniczać problem niskiej emisji.
122117878_80f48093fe_b

Przedłużamy konkurs „Emitenci pozytywnej energii”

31 lipca 2015 11:50

Do końca sierpnia przedłużamy nasz konkurs fotograficzny „Emitenci pozytywnej energii” – czekamy na Wasze zdjęcia!

Projekt Ważna Misja zdrowa Emisja jest dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.