Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności
Zamknij
Facebook
Google Plus
Youtube
RSS
WAŻNA MISJA ZDROWA EMISJA
Fotoblogi
Wyrób – szydełkowe dodatki z odpadków

Wyrób – szydełkowe dodatki z odpadków

W swojej okolicy promuję przeciwdziałanie niskiej emisji poprzez wprowadzanie mody na dodatki wykonane z odpadów. Ze starych, podartych foliówek i taśm kaset VHS wyrabiam na szydełku torebki i ozdoby na opaskę. Zapraszam również do obejrzenia filmu, który udostępniłam na serwisie youtube gdzie opowiadam o swojej pasji: https://www.youtube.com/watch?v=KhespvNqG_Q&feature=youtu.be

Powiązane artykuły

941278_27918427

Święta z recyklingu

22 grudnia 2014 20:45

Zachwyt na widok ręcznie wykonanych drobiazgów otrzymanych pod choinkę, to dobry początek rozmowy o kreatywności i potrzebie tworzenia. Recykling sprawi, że święta mogą być przygotowane ekologicznie.
windmills-4-1547362-1280x960

Kontakt z naturą

20 lipca 2015 20:43

Mamy przestarzały system wytwarzający energię. To już najwyższa pora na transformację. Możemy uczyć się na własnych doświadczeniach, bo już są w Polsce miejscowości dążące do samowystarczalności energetycznej. Postawmy wszyscy na energetykę rozproszoną i zieloną energię.

Dodaj fotobloga

Wyślij zdjęcie

Projekt Ważna Misja zdrowa Emisja jest dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.