Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności
Zamknij
Facebook
Google Plus
Youtube
RSS
WAŻNA MISJA ZDROWA EMISJA
Fotoblogi
Segregowanie śmieci

Segregowanie śmieci

Zdjęcie przedstawia, jak proste jest segregowanie śmieci . Wcześniej tego nie robiłam . Dlaczego? Z wygody, bo wszystko najłatwiej wrzucić do jednego kosza, ale po czytaniu artykułów między innymi w czasopiśmie „Moda na Zdrowie” dotarło do mnie , że takich osób jak ja jest mnóstwo i przyczyniają się do zanieczyszczenia środowiska. Nie chciałabym się do tego zanieczyszczenia przyczyniać, więc postanowiłam coś z tym zrobić i czuję się świetnie z tym, co robię, czyli segreguję śmieci , jeżdżę do pracy na swoim wysłużonym rowerze – nie dość, że ekologicznie, to ze zdrowiem dla mnie . Staram się wybierać produkty z kontrolowanych upraw . Rozmawiam przy każdej okazji ze znajomymi i sąsiadami. Coraz więcej mi znanych osób zmienia w swoich domach ogrzewanie z węglowego, zakładają kolektory słoneczne. To prawda, że ciągle trzeba mòwić o dbaniu o nasze środowisko, bo to dzięki nam i im więcej nas w tym pozytywnym działaniu będzie, natura nam się odwdzięczy. To nie jest trudne, zamieńmy niechciectwo na działanie, małymi kroczkami czytając artykuły, które nam w tym pomogą. Ja zmieniłam złe przyzwyczajenia i Wam tego życzę.

Dodaj fotobloga

Wyślij zdjęcie

Projekt Ważna Misja zdrowa Emisja jest dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.