Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności
Zamknij
Facebook
Google Plus
Youtube
RSS
WAŻNA MISJA ZDROWA EMISJA
Fotoblogi
Samochody elektryczne – ekologia na czterech kółkach

Samochody elektryczne – ekologia na czterech kółkach

Samochody elektryczne sprawią, że ludzkość będzie w stanie w znacznym stopniu ograniczyć źródło niskiej emisji, a co za tym idzie żyć zdrowiej, jednocześnie oszczędzając na eksploatacji.

Powiązane artykuły

503561466_0efa64ef7b_b

Samochody elektryczne – przyszłość motoryzacji

6 sierpnia 2015 19:02

Znaczny udział w powstawaniu niskiej emisji, zwłaszcza w dużych miastach, mają samochody. Duże tempo życia i naturalna w końcu potrzeba komfortu i wygody sprawia, że wielu z nas wybiera podróż własnym autem, a nie bardziej przyjazną dla środowiska komunikacją publiczną. Na szczęście postęp technologiczny przychodzi nam na pomoc – niemal każda firma motoryzacyjna ma już
ZTE625x300

Zapraszamy na Zachodniopomorskie Targi Ekologii

10 lipca 2015 12:33

Już pod koniec sierpnia odbędą się Zachodniopomorskie Targi Ekologii, podczas których będziemy promować projekt Ważna Misja Zdrowa Emisja. Patronem medialnym wydarzenia jest magazyn „Moda na Zdrowie”.

Dodaj fotobloga

Wyślij zdjęcie

Projekt Ważna Misja zdrowa Emisja jest dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.