Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności
Zamknij
Facebook
Google Plus
Youtube
RSS
WAŻNA MISJA ZDROWA EMISJA
Aktualności
„Emitenci pozytywnej energii” – gdzie obejrzeć wystawę?

Wystawa prac konkursowych

„Emitenci pozytywnej energii” – gdzie obejrzeć wystawę?

„Emitenci pozytywnej energii” - gdzie obejrzeć wystawę?

Sosnowiec, Kraków, Nowy Sącz – między innymi w tych miastach będzie można zobaczyć wystawę prac konkursowych „Emitenci pozytywnej energii”. Zapraszamy!

Z końcem sierpnia zakończyliśmy nasz konkurs fotograficzny „Emitenci pozytywnej energii”. Przez dwa miesiące uczestnicy konkursu nadsyłali do nas swoje zdjęcia obrazujące sposoby, by ograniczać problem niskiej emisji. Zainteresowanie tematyką konkursu pozytywnie nas zaskoczyło. Teraz dzięki mobilnej wystawie „Emitenci pozytywnej energii” najlepsze prace będzie można obejrzeć osobiście.

Z pracami laureatów odwiedziliśmy już Katowice (Urząd Miasta Katowice, Rynek 1) i Zabrze (Urząd Miasta Zabrze, ul. Wolności 286). Aktualnie wystawę można zobaczyć w Bibliotece Miejskiej na Zagórzu w Sosnowcu (ul. Kisielewskiego 9), a w poniedziałek (2. listopada) trafi ona do Krakowa (Urząd Marszałkowski przy ul. Racławickiej 56). Z Krakowa pojedziemy z nią jeszcze do Nowego Sącza i Gliwic. Wszystkich serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wystaw.

 

fot. Wystawa zdjęć „Emitenci pozytywnej energii” w Katowicach

Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Moda na zdrowie. Poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane artykuły

122117878_80f48093fe_b

Przedłużamy konkurs „Emitenci pozytywnej energii”

31 lipca 2015 11:50

Do końca sierpnia przedłużamy nasz konkurs fotograficzny „Emitenci pozytywnej energii” – czekamy na Wasze zdjęcia!
zoom-1240156

Znamy już Emitentów Pozytywnej Energii

7 września 2015 20:06

Jazda na rowerze, spacerowanie, korzystanie z odnawialnych źródeł energii, nadawanie drugiego życia rzeczom, segregacja odpadów, robienie domowych przetworów to najpopularniejsze sposoby, by ograniczać problem niskiej emisji.

Projekt Ważna Misja zdrowa Emisja jest dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.