Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności
Zamknij
Facebook
Google Plus
Youtube
RSS
WAŻNA MISJA ZDROWA EMISJA
Aktualności
Jak dbać o czyste powietrze, czyli emitenci pozytywnej energii w Pytaniu na śniadanie

Jak dbać o czyste powietrze, czyli emitenci pozytywnej energii w Pytaniu na śniadanie

Jak dbać o czyste powietrze, czyli emitenci pozytywnej energii w Pytaniu na śniadanie

Jak dbać o środowisko i o powietrze, którym oddychamy? Odpowiedzi na to pytanie szukają Dorota Zawadzka-Stępniak, zastępca prezesa Zarządu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, oraz Adam Górczyński, redaktor naczelny miesięcznika „Mody na Zdrowie” – goście Pytania na śniadanie.

Zielona energia, ekologiczne nawyki, oszczędność zasobów naturalnych – wszystko to ważne, jeśli chcemy, aby czyste powietrze otaczało nas i nasze dzieci.

Zanieczyszczenia powietrza są poważnym problemem całego świata, co niestety znacznie odbija się na naszym zdrowiu. Każdy z nas może zadbać o czyste powietrze. O tym, jak to robić, opowiadają Dorota Zawadzka-Stępniak, zastępca prezesa Zarządu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, oraz Adam Górczyński, redaktor naczelny miesięcznika „Mody na Zdrowie” – największego i niezależnego  miesięcznika dla klientów aptek i wszystkich, którzy traktują zdrowie jako modny styl życia całej rodziny.

Zaproszeni przez nas eksperci wystąpili w Pytaniu na śniadanie w ramach projektu Ważna Misja Zdrowa Emisja, który ma na celu informowania i edukowanie na temat niskiej emisji – czym jest, jak wpływa na nasze zdrowie i jak jej zapobiegać. Czyste powietrze bez niskiej emisji to nasz cel. Chcemy, aby każdy z nas w pełni świadomie mógł na co dzień dbać o czyste powietrze.

Emisja odcinka miała miejsce 25 czerwca na antenie TVP 2. Fragment programu, w którym wystąpili zaproszeni przez nas eksperci, można obejrzeć poniżej:

 

 

Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Moda na zdrowie. Poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane artykuły

Przechwytywanie

Pytanie na śniadanie: jak przeciwdziałać niskiej emisji?

14 czerwca 2015 12:56

O tym, jak przeciwdziałać niskiej emisji i dlaczego warto to robić, mówili w programie Pytanie na śniadanie eksperci, zaproszeni przez magazyn „Moda na Zdrowie”.
add9ce930dc21c5f0f16ad125ffc81b7

W Pytaniu na Śniadanie znów o niskiej emisji!

23 października 2015 12:53

Już w najbliższy czwartek po raz kolejny Partnerzy naszego projektu Ważna Misja Zdrowa Emisja będą poruszać temat niskiej emisji w dwójkowym Pytaniu na Śniadanie.

Projekt Ważna Misja zdrowa Emisja jest dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.