Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności
Zamknij
Facebook
Google Plus
Youtube
RSS
WAŻNA MISJA ZDROWA EMISJA
Znani i Lubiani
Czesław Lang wspiera projekt Ważna Misja – Zdrowa Emisja

Czesław Lang wspiera projekt Ważna Misja – Zdrowa Emisja

Czesław Lang wspiera projekt Ważna Misja - Zdrowa Emisja

Czesław Lang, wicemistrz olimpijski w kolarstwie i organizator Tour de Pologne, wspiera projekt „Ważna misja – zdrowa emisja”.

 

Warto pochwalić się takim wsparciem! Czesław Lang to postać, która jest doskonale znana Polakom interesującym się sportem i zdrowym stylem życia. Teraz możemy też dodać, że nieobca jest mu troska o czyste powietrze! Z przyjemnością informujemy, że Czesław Lang popiera nasz projekt Ważna Misja – Zdrowa Emisja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane artykuły

logo

Podsumowanie konferencji ‘Ważna misja – Zdrowa emisja” 25 maja

19 maja 2016 15:00

Co każdy z nas może zrobić dla ochrony środowiska? Bardzo wiele. Potwierdzili to wykładowcy i uczestnicy konferencji „Ważna misja – Zdrowa emisja”, która odbyła się 25 maja w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej.
5751750150_3fa95dfa4c_z

Daliśmy dobry przykład

30 listopada 2015 07:48

Często nie zdajemy sobie sprawy, jak znaczący wpływ na stan środowiska może mieć każdy z nas – bez żadnych poświęceń. O efektach kampanii „Ważna misja niska emisja” rozmawiamy z Adamem Górczyńskim, redaktorem naczelnym „Mody na Zdrowie”.

Projekt Ważna Misja zdrowa Emisja jest dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.