Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności
Zamknij
Facebook
Google Plus
Youtube
RSS
WAŻNA MISJA ZDROWA EMISJA
Aktualności
Bukowina Tatrzańska rozstrzygnie o zwycięstwie w 72. Tour de Pologne

Bukowina Tatrzańska rozstrzygnie o zwycięstwie w 72. Tour de Pologne

Bukowina Tatrzańska rozstrzygnie o zwycięstwie w 72. Tour de Pologne

Najlepsi zawodowi kolarze świata będą walczyć o zwycięstwo w 72. Tour de Pologne na szóstym, królewskim etapie BUKOVINA Terma Hotel SPA – Bukowina Tatrzańska. Trasa tego etapu będzie również areną zmagań kolarzy w Tour de Pologne Amatorów.

Tour de Pologne UCI World Tour oraz Tour de Pologne Amatorów po raz kolejny zawitają do malowniczej Bukowiny Tatrzańskiej dzięki współpracy BUKOVINA Terma Hotel SPA z organizatorem wyścigu – Lang Team oraz silnemu zaangażowaniu kompleksu w przeprowadzenie i promocję przedsięwzięcia w regionie. Porozumienie w tej sprawie podpisali dziś w kompleksie BUKOVINA: Piotr Kuchta – prezes Zarządu Bukowiańskiego Towarzystwa Geotermalnego, Edward Kuchta – prezes Fundacji BUKOVINA oraz Czesław Lang – dyrektor generalny wyścigu Tour de Pologne.

- Już po raz szósty jesteśmy Partnerem Tour de Pologne. Od pierwszej edycji wspieramy również Tour de Pologne Amatorów – w tym roku po raz piąty. Włączamy się w organizację tych wydarzeń, ponieważ kompleks BUKOVINA Terma Hotel SPA pozwala w komfortowy i atrakcyjny sposób zorganizować imprezę sportową na światowym poziomie. Cieszymy się, że możemy ponownie kibicować najlepszej, światowej czołówce kolarzy, która zmierzy się z największym wyzwaniem etapu, czyli Ścianą BUKOVINA. Po wyścigu sportowcy będą mogli się zregenerować i zrelaksować w wodach termalnych Term BUKOVINA, jak zawsze doceniając najwyższą jakość usług w naszym kompleksie – podkreśla Edward Kuchta, prezes Fundacji BUKOVINA.

To właśnie na terenie BUKOVINA Terma Hotel SPA, na granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego, rozpoczną się zmagania królewskiego etapu. Będzie on tym, który zdecyduje o układzie klasyfikacji końcowej 72. Tour de Pologne. Od lat współpracujemy z BUKOVINA Terma Hotel Spa i jesteśmy z tej współpracy bardzo zadowoleni. – To partnerski układ – my dajemy mocną promocję, a w zamian otrzymujemy wsparcie i zaangażowanie w organizację wyścigu. Sam etap w Bukowinie można nazwać kultowym. Często rozstrzyga o losach wyścigu, a na jego trasie znajduje się słynna Ściana BUKOVINA. Co roku przybywają tu tłumy kibiców, którzy tworzą fantastyczną atmosferę. To doskonały przykład na stale rosnącą popularność Tour de Pologne i kolarstwa – mówi Czesław Lang, dyrektor generalny wyścigu Tour de Pologne.

W znanym bukowiańskim kompleksie odbędzie się również start wyścigu Tour de Pologne Amatorów. Podobnie jak w ubiegłych latach, BUKOVINA Terma Hotel SPA będzie stolicą i miejscem spotkania wszystkich miłośników kolarstwa. Będą oni mogli nie tylko dopingować uczestników etapu, ale również wziąć udział w Tour de Pologne Amatorów. To wyjątkowy wyścig, a jego uczestnicy rywalizują na trasie, którą tego samego dnia pokonują najlepsi kolarze zawodowi.

Dziś w Bukowinie odbyła się jeszcze jedna uroczystość – odsłonięcie pamiątkowego obelisku Czesława Langa. – Doceniając wkład Czesława Langa – wybitnego sportowca i promotora najlepszych sportowych działań i aktywności chcemy mu serdecznie pogratulować dotychczasowych sukcesów sportowych i tych na polu biznesowym. Okazją do odsłonięcia pamiątkowego obelisku jest również wyjątkowa – to jego 60. urodziny. Przyjmij proszę nasze najszczersze życzenia pomyślności i wytrwałości w osiąganiu kolejnych wyzwań i zawodowych celów. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy Ci wszystkiego najlepszego – powiedział podczas odsłonięcia obelisku Edward Kuchta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekt Ważna Misja zdrowa Emisja jest dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.