Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności
Zamknij
Facebook
Google Plus
Youtube
RSS
WAŻNA MISJA ZDROWA EMISJA
Aktualności
Zapraszamy na Zachodniopomorskie Targi Ekologii

Ekologia - targi, konferencje, rozrywka

Zapraszamy na Zachodniopomorskie Targi Ekologii

Zapraszamy na Zachodniopomorskie Targi Ekologii

Już pod koniec sierpnia odbędą się Zachodniopomorskie Targi Ekologii, podczas których będziemy promować projekt Ważna Misja Zdrowa Emisja. Patronem medialnym wydarzenia jest magazyn „Moda na Zdrowie”.

Głównym celem organizatorów Zachodniopomorskich Targów Ekologii jest promocja branży EKO, popularyzacja postaw ekologicznych i wiedzy na ten temat oraz integrowanie środowiska branżowego.

Uczestnicy imprezy będą mogli odwiedzić strefę wystawienniczą, rodzinną, konferencyjną oraz rozrywkową i z pewnością nie będą się nudzić. Organizatorzy dla osób odwiedzających targi przewidzieli szereg atrakcji: dla spragnionych wiedzy warsztaty i prelekcje, dla młodszych konkursy, również sportowe, i bogatą ofertę rozrywkową.

My również zamierzamy aktywnie uczestniczyć w Zachodniopomorskich Targach Ekologii i promować nasz projekt Ważna Misja Zdrowa Emisja i konkurs fotograficzny „Emitenci Pozytywnej Energii”.

Patronat nad Zachodniopomorskimi Targami Ekologii objął magazyn „Moda na Zdrowie” – największy i niezależny ekskluzywny miesięcznik dla klientów aptek i wszystkich, którzy traktują zdrowie, jako modny styl życia całej rodziny.

Zachodniopomorskie Targi Ekologii odbędą się w dniach 29-30 sierpnia w miejscowości Dobra k. Nowogardu. Wstęp wolny. Organizatorami są Pomorze Zachodnie oraz Gmina Dobra. Więcej informacji na stronie: www.e-targi.org.

Serdecznie zapraszamy – spotkajmy się na Zachodniopomorskich Targach Ekologii!

Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Moda na zdrowie. Poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane artykuły

sphere-sky-2-1579115

Czy Polacy chcą mieć czyste powietrze?

19 października 2015 16:16

Świadomość ekologiczna Polaków rośnie – to pewne. Czy jednak jesteśmy społeczeństwem na tyle dojrzałym, by godzić się na dbanie o środowisko i czyste powietrze kosztem wyższych opłat, własnej wygody i przyzwyczajeń?
1409035_18880081

Ekologia w święta – zielona choinka, pachnący las

19 grudnia 2014 07:43

Sztuczna czy prawdziwa? To dylemat pozorny. Wystarczy zdać sobie sprawę z tego, że kilkaset lat po naszej wigilii sztuczna choinka będzie się nadal rozkładać na wysypisku śmieci. A nie takie pamiątki chcemy po sobie zostawiać.

Projekt Ważna Misja zdrowa Emisja jest dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.