Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności
Zamknij
Facebook
Google Plus
Youtube
RSS
średnie

W WYZWANIU BIERZE UDZIAŁ 7 OSÓB

Rozpocznij Wyzwanie

Podziel się ze znajomymi i zaproś ich do wspólnej zabawy:

WAŻNA MISJA ZDROWA EMISJA
Wyzwania
Chodź pieszo co najmniej 30 min. dziennie

Chodź pieszo co najmniej 30 min. dziennie

Chodź pieszo co najmniej 30 min. dziennie

Czy jesteś jedną z tych osób, które chcą żyć zdrowo i ekologicznie, ale wciąż brakuje im czasu, żeby swoje ambitne plany wprowadzić w życie? Jeśli tak, pomyśl o tym, jak wprowadzić zmiany małymi kroczkami. Nasza propozycja: 30 min spaceru dziennie. Nie da się? Da się, wystarczy chcieć! Spacerowanie to samo zdrowie

Jeździsz samochodem i Twoje spacery ograniczają się do pokonywania trasy między drzwiami wyjściowymi a drzwiami samochodu? Zastanów się, ile pieniędzy oszczędzisz, jeśli przestaniesz używać samochodu do wszystkich wyjść. Zamiast jechać do sklepu, przejdź się po zakupy, przy okazji może odkryjesz w okolicy uroczy park lub spotkasz znajomych i znajdziesz chwilę, żeby odświeżyć znajomość? Z pewnością zadbasz w ten sposób o swoje zdrowie.

Jeździsz komunikacją miejską i jesteś dumna ze swojej proekologicznej postawy? Świetnie, ale pamiętaj, że możesz zrobić więcej dla swojego zdrowia. Wysiadaj jeden lub dwa przystanki wcześniej. Szybko się zorientujesz, że spacer na świeżym powietrzu jest znacznie przyjemniejszy niż jechanie w ścisku zmęczonych współpasażerów.

Pamiętaj: regularne spacerowanie to samo zdrowie. Wzmocni Twoje serce, poprawi Twoją kondycję, a w efekcie również figurę, odstresuje i poprawi humor. Spacer to także czas dla Ciebie – żeby odetchnąć, przemyśleć kilka spraw i zapomnieć o codziennym pośpiechu.

 zdjęcie: freeimages.com

Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Moda na zdrowie. Poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
logo

Projekt Ważna Misja zdrowa Emisja jest dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.