Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności
Zamknij
Facebook
Google Plus
Youtube
RSS
WAŻNA MISJA ZDROWA EMISJA
Aktualności
Regulamin konkursu fotograficznego „Emitenci pozytywnej energii”

Regulamin konkursu fotograficznego „Emitenci pozytywnej energii”

Regulamin konkursu fotograficznego „Emitenci pozytywnej energii”

Konkurs organizowany jest przez miesięcznik Moda na Zdrowie Sp. z o.o., 02-255 Warszawa, ul. Krakowiaków 16. Czas trwania […]

 1. Konkurs organizowany jest przez miesięcznik Moda na Zdrowie Sp. z o.o., 02-255 Warszawa, ul. Krakowiaków 16.
 2. Czas trwania konkursu: 01.06 – 31.07.2015 r. Organizator może przedłużyć konkurs, jednak nie dłużej niż do 31 sierpnia 2015.
 3. Konkurs ma charakter otwarty.
 4. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w konkursie za zgodą rodziców lub przedstawicieli ustawowych.
 5. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora konkursu oraz członkowie ich rodzin.
 6. Udział w konkursie jest bezpłatny.
 7. Celem konkursu jest podniesienie świadomości, jak ograniczenie poziomu zanieczyszczenia powietrza, spowodowanego niską emisją, wpływa pozytywnie na środowisko.
 8. Uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 5 zdjęć.
 9. Osoby chcące wziąć udział w konkursie prosimy o dodanie zdjęć w dziale Fotoblogi, poprzez opcję Wyślij zdjęcie. Ponadto to samo zdjęcie należy nadesłać, wraz z danymi kontaktowymi i potwierdzeniem akceptacji regulaminu konkursu, na adres: konkurs@modanazdrowie.pl. Prace pojawią się na stronie po akceptacji przez Administratora.
 10. Wymagania techniczne:
  1. pliki o szerokości 625 px, długość dowolna.
  2. fotografie zapisane w formacie JPG.
 11. Uczestnik, zgłaszając się do konkursu oświadcza, iż przysługują mu wyłączne i nieograniczone prawa autorskie do nadesłanych fotografii. Ponadto oświadcza, że wyraża zgodę na wielokrotne, nieodpłatne publikowanie nagrodzonych fotografii oraz opublikowanie jego imienia, nazwiska oraz miejscowości zamieszkania w materiałach promocyjnych związanych z konkursem, w wydawnictwach oraz na stronach internetowych Organizatora oraz projektu „Ważna misja zdrowa emisja”, a także na ich wykorzystywanie w celach promocyjnych i marketingowych, w  szczególności na utrwalanie, modyfikowanie i zwielokrotnianie fotografii każdą techniką, w tym m. in. drukarską, reprograficzną, zapisu magnetycznego, cyfrową, audiowizualną, na jakichkolwiek nośnikach, bez ograniczeń co do ilości i wielkości nakładu, oraz rozpowszechnianie fotografii poprzez publiczne udostępnianie w taki sposób, aby każdy mógł mieć do nich dostęp w miejscu i w czasie przez siebie wybranym, w szczególności w sieciach  komputerowych, Internecie i Intranecie oraz telefonach komórkowych.
 1. Oceny nadesłanych prac dokona Jury powołane przez Organizatora. W skład Jury wchodzą:
  1. Andrzej Pągowski
  2. Tadeusz Ross
  3. Emil Kłosowski.
 2. Nadesłanie prac jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
 3. Organizator konkursu ma prawo odrzucić prace niezgodne z Regulaminem, odbiegające od tematu i wadliwe technicznie.
 4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie: ważnamisjazdrowaemisja.pl; www.modanazdrowie.pl, i w mediach społecznościowych najpóźniej do dnia 15 września 2015.
 5. Werdykt Jury konkursu, powołanego przez Organizatorów jest ostateczny i nie podlega odwołaniu.
 6. Laureaci konkursu zobowiązują się przekazać organizatorowi zdjęcia o wymiarach: 2450 px X3420 px.
 7. Organizator konkursu uhonoruje laureatów nagrodami rzeczowymi – lista nagród stanowi załącznik do niniejszego regulaminu.
 8. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez Organizatora konkursu ich danych osobowych na potrzeby konkursu oraz w celach marketingowych (ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133, poz. 833 z póz. zm.).

 

Więcej o konkursie fotograficznym „Emitenci pozytywnej energii”

 

fot. nkzs/freeimages.com

Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Moda na zdrowie. Poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
logo

Komentarze

 • rob -

  Witam,
  gdzie mogę znaleźć wspomniany załącznik do regulaminu?

  1. emisja -

   Wkrótce go dodamy.

 • Barbara -

  Witam serdecznie
  Bardzo ucieszyło mnie to że konkurs może być przedłużony do końca sierpnia. W tej chwili czytam o tym konkursie, a jutro wyjeżdżam na wakacje i nie dam rady wysłać fotografii. Pozdrawiam

 • Małgorzata -

  Witam
  Mam problem z wielkością zdjęcia. Piszecie o szerokości 625 px i długości dowolnej. Jak dokonuję zmniejszenia zdjęcia to muszę określić szerokość i wysokość a nie długość (tak to się nazywa w programie, w którym zmniejszam i w właściwościach zdjęcia też to tak widnieje). Czy wymagana przez Państwa dana 625 px, jest więc krawędzią dłuższą, czy krótszą zdjęcia. Niestety nie jestem biegła w tych sprawach a zależy mi na przesłaniu zdjęć konkursowych w prawidłowej formie.

  1. Paulina Wojciechowska Autor wpisu-

   Szanowna Pani Małgorzato, zdjęcie na szerokość (szerokość kolumny strony internetowej) powinno mieć 625, ponieważ inaczej zdjęcie nie zmieści się w kolumnie. Pozostałe parametry są dowolne, oczywiście w ramach utrzymania jakości i wyrazistości zdjęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane artykuły

photographer-1315338

Przeciwdziałanie niskiej emisji w kadrze – weź udział w konkursie

1 czerwca 2015 23:40

Czyste powietrze to bezcenny dar dla naszego zdrowia. Niestety w dzisiejszych czasach powietrze, którym oddychamy, coraz częściej nam szkodzi. Niska emisja otacza nas w miastach i na wsi – często dzieje się tak z powodu niskiej społecznej świadomości. Pokaż nam, że przeciwdziałanie niskiej emisji jest Ci bliskie!
122117878_80f48093fe_b

Przedłużamy konkurs „Emitenci pozytywnej energii”

31 lipca 2015 11:50

Do końca sierpnia przedłużamy nasz konkurs fotograficzny „Emitenci pozytywnej energii” – czekamy na Wasze zdjęcia!

Projekt Ważna Misja zdrowa Emisja jest dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.