Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności
Zamknij
Facebook
Google Plus
Youtube
RSS
WAŻNA MISJA ZDROWA EMISJA
Fotoblogi
Ważna misja – emisja życiowej energii cz. 3

Ważna misja – emisja życiowej energii cz. 3

Tytuł nabiera szczególnego znaczenia w przypadku osób z ciężkimi schorzeniami takimi jak np. stany po udarach mózgu, choroba Alzheimera, innego rodzaju demencje, dla których tak czyste powietrze jak i aktywność na powietrzu to bezcenne minuty emisji zdrowej energii życiowej :) Choć trudno uwierzyć wszystkie aktywności ujęte na zdjęciach podjęły osoby niesamodzielne :)

Powiązane artykuły

20150705_152138

Rower to jest to! Ważna Misja Zdrowa Emisja na LangTeam

8 lipca 2015 17:56

W dniach 4-5 lipca w gminie Krokowa na Pomorzu odbyły się dwie sportowe imprezy, na których promowaliśmy projekt Ważna Misja Zdrowa Emisja. Skandia Maraton Lang Team i Tauron Lang Team Race – czyli rower, zdrowie, sport i ekologia!
Przechwytywanie

Jak dbać o czyste powietrze, czyli emitenci pozytywnej energii w Pytaniu na śniadanie

2 lipca 2015 21:17

Jak dbać o środowisko i o powietrze, którym oddychamy? Odpowiedzi na to pytanie szukają Dorota Zawadzka-Stępniak, zastępca prezesa Zarządu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, oraz Adam Górczyński, redaktor naczelny miesięcznika „Mody na Zdrowie” – goście Pytania na śniadanie.

Dodaj fotobloga

Wyślij zdjęcie

Projekt Ważna Misja zdrowa Emisja jest dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.