Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności
Zamknij
Facebook
Google Plus
Youtube
RSS
WAŻNA MISJA ZDROWA EMISJA
Fotoblogi
Smog nad LA

Smog nad LA

Smog nad Los Angeles bywa tak gęsty, że zdarza się, iż nie widać słynnego napisu Hollywood na pobliskich wzgórzach. Smog, skutek niskiej emisji, powodowany jest przez ogromną liczbę samochodów codziennie korkujących wielopasmowe autostrady LA i palenie drewna w luksusowych kominkach…
Fot. Bartłomiej z San Diego

Powiązane artykuły

349912280_7bb3d24ab1_z

Smog, czyli do czego prowadzi niska emisja

27 października 2014 19:19

Smog – to słowo jest znane zapewne każdemu z nas. Nie każdy jednak wie, że konsekwencją tego zjawiska jest nie tylko „brudna” mgła i osłabiona widoczność, ale także – a raczej przede wszystkim – szkodliwy wpływ na środowisko i zdrowie ludzi.
Przechwytywanie

Polski Alarm Smogowy – lokalne inicjatywy łączą siły

5 marca 2015 19:53

W Polsce pojawia się coraz więcej organizacji chcących walczyć z problemami, jakimi są niska emisja, smog, zanieczyszczenia powietrza. Lokalni aktywiści działający na terenie najbardziej skażonych zakątków kraju postanowili połączyć siły i ogłosili „Polski Alarm Smogowy”.

Dodaj fotobloga

Wyślij zdjęcie

Projekt Ważna Misja zdrowa Emisja jest dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.