Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności
Zamknij
Facebook
Google Plus
Youtube
RSS
WAŻNA MISJA ZDROWA EMISJA
Fotoblogi
Odnawialne źródła energii z recyklingu

Domowy wiatraczek

Odnawialne źródła energii z recyklingu

To ważne, żeby zająć się tematem, jakim są odnawialne źródła energii. Na projekcie widoczny wiatrak (z butelki po wodzie mineralnej i śmigła zrobione z kartonu), a także baterie słoneczne umieszczone na dachu domku. Odnawialne źródła energii to nasza przyszłość i czyste, zdrowe powietrze.

Powiązane artykuły

windmills-4-1547362-1280x960

Kontakt z naturą

20 lipca 2015 20:43

Mamy przestarzały system wytwarzający energię. To już najwyższa pora na transformację. Możemy uczyć się na własnych doświadczeniach, bo już są w Polsce miejscowości dążące do samowystarczalności energetycznej. Postawmy wszyscy na energetykę rozproszoną i zieloną energię.
Wind Energy

Jak rozwija się zieloną energetykę na świecie?

14 grudnia 2014 16:53

Energetyka odnawialna to sektor, który na całym świecie bardzo dynamicznie się rozwija. W wielu krajach energia wytwarzana przez instalacje oparte na źródłach odnawialnych stanowi duży procent w całkowitym zużyciu energii. W Polsce OZE stanowią zaledwie ok. 11 proc. całkowitego zużycia energii. Do 2020 roku udział ten ma się zwiększyć do 15 proc. W realizacji tego

Dodaj fotobloga

Wyślij zdjęcie

Projekt Ważna Misja zdrowa Emisja jest dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.