Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności
Zamknij
Facebook
Google Plus
Youtube
RSS
WAŻNA MISJA ZDROWA EMISJA
Fotoblogi
Niska emisja z komina – to widać

Żółty i gryzący w oczy dym to niska emisja

Niska emisja z komina – to widać

Pan Filip, nasz Czytelnik z Jeleniej Góry, nadesłał zdjęcie, które nie pozostawia złudzeń – ten brudnawy dym to niska emisja z komina jego sąsiada. Zachęcamy Pana Filipa, by porozmawiał ze swoim sąsiadem o niebezpieczeństwie dla zdrowia, jakie niesie niska emisja.

Powiązane artykuły

4630460600_6f735ab699_b

Czy grill to też niska emisja?

5 czerwca 2015 09:50

Choć mogłoby się wydawać, że wiosną i latem problemy niskiej emisji i powstałego przez nią smogu nie istnieją, to stwierdzenie nie jest do końca prawdziwe. Rzeczywiście, stężenie groźnych, rakotwórczych i toksycznych substancji w powietrzu wiosną i latem jest nawet kilkanaście razy mniejsze w stosunku do występującego w sezonie grzewczym. Nie oznacza to jednak, że gdy
Samochody to także źródło niskiej emisji. Fot. Pixabay,.com/CC0

Niska emisja to również transport samochodowy

18 listopada 2015 20:18

Niemiecki koncern samochodowy manipulował pomiarami w testach mających mierzyć ilość szkodliwych substancji emitowanych przez silniki samochodowe w trakcie pracy.

Dodaj fotobloga

Wyślij zdjęcie

Projekt Ważna Misja zdrowa Emisja jest dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.