Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności
Zamknij
Facebook
Google Plus
Youtube
RSS
WAŻNA MISJA ZDROWA EMISJA
Fotoblogi
Do pracy trochę dłuższą drogą

Do pracy trochę dłuższą drogą

Pobudka o 4:30, trasa do pracy o wiele dłuższa i niekoniecznie łatwa, ale widoki wynagradzają każdy trud. Tymczasem smog pozostaje daleko w dole.

Powiązane artykuły

13796043775_81c3c566ea_z

Niska emisja i smog, czyli gdzie lepiej nie oddychaj pełną piersią

5 stycznia 2015 11:51

Wielu z nas, myśląc o zaletach mieszkania w Polsce, jest przekonanych, że chociaż nie mamy tak wielu cennych zabytków jak np. Włochy, urokliwego romantyzmu stolicy jak Francja czy nie słyniemy z tak prężnej gospodarki jak Niemcy, to z pewnością możemy pochwalić się przyrodą i zdrowym, świeżym powietrzem. Jeśli nie chcemy psuć sobie humoru, lepiej nie
1406490_12731623

Niska emisja truje dzieci

3 marca 2015 21:23

Niska emisja, szczególnie uciążliwa i niebezpieczna w okresie zimowym, jest poważnym zagrożeniem dla zdrowia, szczególnie dla najmłodszych. Konsekwencje wdychania zanieczyszczeń zawartych w smogu, widocznym przejawie niskiej emisji, mogą ujawniać się przez całe życie.

Dodaj fotobloga

Wyślij zdjęcie

Projekt Ważna Misja zdrowa Emisja jest dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.